Trenerzy

Trenerzy w naszym klubie

MIROSŁAW REWERS – trener koordynator. Jako wioślarz był medalistą Mistrzostw Polski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a od 1999 roku trener w KW·04. Jego zawodnicy zdobywali medale mistrzostw Europy i świata we wszystkich kategoriach wiekowych. Mistrzów i medalistów mistrzostw Polski których trenował nie da się zliczyć. O wioślarstwie wie wszystko.

MIROSŁAW REWERS

SYLWIA KALET – trenerka młodzieżowych grup naborowych. Z klubem związana od 2000 roku, najpierw jako aktywna zawodniczka z sukcesami rangi krajowej, następnie od 2011 roku jako trenerka. Jej zawodnicy wielokrotnie stawali na podium najważniejszych regat krajowych a także reprezentując barwy narodowe. Świeci przykładem i służy pomocą w każdej sytuacji.

SYLWIA KALET

RADOSŁAW KMIECIK – trener młodzieżowych grup naborowych. Jest medalistą Mistrzostw Polski oraz multimedalistą regat okręgowych. Nadal aktywnie trenując przekazuje wiedzę i doświadczenie młodym zawodnikom, z którymi dzieli się pasją do wioślarstwa.

RADOSŁAW KMIECIK

ADRIANNA MERMELA – trenerka grup naborowych, związana z klubem od 2016 roku. Jako zawodniczka jest multimedalistką Mistrzostw Polski oraz dwukrotną medalistką regat międzynarodowych, podczas których startowała w reprezentacji kraju. Aktywnie działa w życiu klubowym od 7 lat. Aktualnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pasję do wioślarstwa przekazuje swoim zawodnikom.

ADRIANNA MERMELA

KACPER BARTŁOMIEJCZAK – Trener grup naborowych, związany z klubem od 2018 roku. Jako zawodnik jest multimedalistą Mistrzostw Polski. Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.Nadal aktywnie trenując przekazuje wiedzę i doświadczenie młodym zawodnikom, z którymi dzieli się pasją do wioślarstwa.

KACPER BARTŁOMIEJCZAK
Strona główna Wioślarstwo
Młodzież Dorośli Partnerzy Kontakt Wydarzenia Galeria myKW04
Strona używa plików cookies, pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci swojego urządzenia.
Zrozumiałem