Dorośli
CZY DOROŚLI MOGĄ WIOSŁOWAĆ?

CZY DOROŚLI MOGĄ WIOSŁOWAĆ?

Podczas wiosłowania wykorzystujemy prawie 90% mięśni naszego ciała, rozwijając przy tym zarówno wytrzymałość, jak i siłę. A w związku z brakiem gwałtownych, niekontrolowanych ruchów, kontuzjogenność naszego sportu jest niezwykle mała. Nieporównywalnie niższa niż np. biegania, szusowania na nartach czy gier zespołowych. Co ważne, jest to sport, którego można nauczyć się w dowolnym wieku. Wystarczą dobre chęci i fachowy trener. Jednym słowem – idealny sport dla ludzi pomiędzy 20-tym a 70-tym rokiem życia. Nieprzypadkowo wioślarstwo ludzi dorosłych w ostatnich latach przeżywa renesans. Do sekcji wioślarskich polskich klubów zapisują się ludzie, którzy pod fachowym okiem chcą regularnie trenować, a mają dość zatłoczonych siłowni i notorycznych kontuzji. Ludzie, którzy zimą chcą się sprawdzić na najlepszej maszynie treningowej świata – ergometrze wioślarskim. A latem spędzać czas na świeżym powietrzu i pływać po akwenach znajdujących się niemal w centrum miasta. Jeśli zaś mają na to ochotę – startować też w amatorskich regatach wioślarskich organizowanych dla takich samych amatorów jak oni.

Nabór

Jeśli chcesz nauczyć się wiosłować na sportowej łodzi, a zimą trenować pod okiem naszego trenera na ergometrze wioślarskim, zapraszamy do naszej przystani w Poznaniu nad Wartą przy ul. Piastowskiej 40. Najpierw jednak prosimy umówić się, wysyłając maila na ten adres:

Jeśli jesteś byłym wyczynowym wioślarzem, który po latach wraca do sportu z czasów młodości, możesz przystąpić do półwyczynowej sekcji mastersów i trenować w niej przygotowując się do wspólnych zawodów w kraju i zagranicą. W tym celu zadzwoń pod numer:

Nabór do klubu
Składki klubowe

Cennik

Dorośli, którzy zamierzają nauczyć się wiosłować i chcą trenować po okiem naszego trenera: 150 zł miesięcznie (co obejmuje 2 treningi tygodniowo i zapewnienie sprzętu). Zajęcia na wodzie z trenerem: 80 zł/h za osadę.

Byli wyczynowi wioślarze, którzy chcą sami trenować w sekcji mastersów: 100 zł jednorazowej opłaty wpisowej + 60 zł miesięcznej składki (co obejmuje nielimitowaną liczbę treningów).

Strona główna Wioślarstwo
Młodzież Dorośli Partnerzy Kontakt Wydarzenia Galeria myKW04
Strona używa plików cookies, pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci swojego urządzenia.
Zrozumiałem