Sezon 2025 w KW-04 Poznań – rok pełen sukcesów! 🚣♂️🔥
Zamykamy ten rozdział z wielką dumą. Wyniki naszych zawodników potwierdzają, że należymy do krajowej czołówki. Uroczyste podsumowanie sezonu obfitowało w nagrody za fantastyczne osiągnięcia sportowe, a nasza wioślarska rodzina ma wiele powodów do radości.

Wybitne osiągnięcia indywidualne i wsparcie sponsorów
Ten rok należał do liderów, których ciężka praca przełożyła się na medale najważniejszych imprez światowych.
Złoty sezon Marceliny Szkudlarczyk został zwieńczony nagrodą finansową w wysokości 4.000 zł. Marcelina otrzymała również stypendium o wartości 18.000 zł ufundowane przez MANGAN Sp. z o.o. Brico Marché. To wyraz uznania za jej sukcesy na Mistrzostwach Świata i Europy Juniorów.
|
|

Równie świetnym sezonem może pochwalić się Jakub Woźniak. Za swoje wyniki sportowe otrzymał nagrodę w wysokości 4.000 zł. Jakub odebrał także stypendium o wartości 21.000 zł, którego fundatorami są: Adam Łodygowski, Michał Płotkowiak, Marcin Osajda oraz klub KW-04.

Sukcesy na arenie międzynarodowej
Nasi zawodnicy z dumą reprezentowali Polskę na regatach międzynarodowych Coupe de la Jeunesse, za co zostali uhonorowani nagrodami w wysokości 600 zł:
- Emily Grześkowiak oraz Alicja Rewers,
- Bogusz Stacherski (Beach Sprint).

Drużynowa potęga młodzików
Do wyjątkowych osiągnięć tego roku należało zdobycie przez naszych najmłodszych zawodników tytułu DRUŻYNOWEGO MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW. Za ten wyjątkowy wyczyn otrzymali oni jedyne w swoim rodzaju medale. To dowód na to, że w naszym klubie rośnie nowa fala utalentowanych wioślarzy.
|
|
Sezon 2025 w liczbach:
Nasza skuteczność na torach regatowych była w tym roku imponująca:
- 23 medale Mistrzostw Polski.
- 4 medale Mistrzostw Świata i Europy.
- 6. miejsce w punktacji sportu młodzieżowego w Polsce.
- 7. miejsce w punktacji o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Podziękowania dla Teamu KW-04
Sukcesy te nie byłyby możliwe bez naszych mentorów. Nagrodziliśmy trenerów, bez których nie byłoby tych wszystkich osiągnięć. Ogromne gratulacje dla naszego teamu trenerskiego: Adrianny Mermeli, Sylwii Kalet, Kacpra Bartłomiejczaka oraz Mirosława Rewersa.
Dziękujemy zawodnikom za charakter i każdy litr potu, działaczom za serce włożone w rozwój klubu oraz sympatykom za to, że jesteście z nami na każdym starcie.
Szczególne podziękowania za wsparcie kierujemy do instytucji: Miasto Poznań, MCS, Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. W sezonie 2026 płyniemy po jeszcze więcej! 🚣🏽♂️🚣🏼♀️🏆
Ostatnie aktualności



