Regaty z okazji Święta Niepodległości
Strona główna Wydarzenia Regaty z okazji Święta Niepodległości
Regaty z okazji Święta Niepodległości
Regaty z okazji Święta Niepodległości
18 lis 2023, 22:17

W sobotę 11 listopada 2023 po raz pierwszy na rzece Warcie odbyły się Regaty z okazji Święta Niepodległości. Ich wyjątkowa formuła polegała na ocenie przez sędziów stylu wiosłowania oraz przystrojenia łodzi.


Nie liczył się czas w jakim pokonano dystans, a wszystkie osady miały płynąć w zwartym szyku prezentując sport mieszkańcom miasta obecnym w okolicach trasy. W Regatach wzięło udział 16 czwórek podwójnych ze wszystkich poznańskich klubów, tym trzy z Klubu Wioślarskiego z roku 1904. 

Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu jakim było stworzenie systemu dźwiękowego w łodzi i towarzyszącym płynięciu dźwiękom melodii patriotycznych, w Regatach zwyciężyła nasza osada! Sędziowie docenili wkład osady w składzie Klara Szkudlarczyk, Aleksandra Mermela, Adrianna Mermela oraz Jakub Woźniak, przyznając im pierwsze miejsce!

Na słowa uznania zasługuje także trener - Mirosław Rewers, dzięki któremu udało się stworzyć system dźwiękowy w łódce wioślarskiej! 

Niezmiernie cieszy nas tak duże zaangażowanie całej społeczności wioślarskiej w podobne inicjatywy i serdecznie dziękujemy także dwum pozostałym osadom KW04!

Ostatnie aktualności

Obóz zimowy 2024
20 lut 2024
Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim 2024
28 sty 2024
Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze
18 lis 2023
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
22 paź 2023
Strona główna Wioślarstwo
Młodzież Dorośli Partnerzy Kontakt Wydarzenia Galeria myKW04
Strona używa plików cookies, pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci swojego urządzenia.
Zrozumiałem